Tento web je určen pouze pro testovací účely!

Aktuální informace najdete na stávajícím oficiálním webu školy na www.jamu.cz.
Děkujeme za pochopení
.

Seznam studentů

Divadelní fakulta

Bakalářský studijní program

Výchovná dramatika pro Neslyšící

Magisterský studijní program

Činoherní herectví

1. ročník, 1. semestr

Matouš Benda, učo 20371

Jakub Bříza, učo 20331

Nikola Moravčíková, učo 20321

Lucie Netopilová, učo 20342

Markéta Richterová, učo 20370

Kanwar Šulc, učo 20348

Martina Tomanová, učo 20353

Zuzana Valešová, učo 20352

Tomáš Weber, učo 20319

, učo

, učo

, učo

1. ročník, 2. semestr

, učo

2. ročník, 1. semestr

Karolína Vaňková, učo 20065

Jan Valeš, učo 20066

Bc. Martin Urbaník, učo 20060

Tomáš Slabiňák, učo 20101

Martin Mihál, učo 20102

Milana Kudaeva, učo 20075

Kateřina Kornhäuserová, učo 20108

Adam Kořán, učo 20110

Jan Kokoška, učo 19618

Eliška Jechová, učo 20104

Andrea Hodíková, DiS. učo 20054

Tereza Havránková, učo 20109

3. ročník, 1. semestr

Jakub Zelinka, učo 19731

Zdislava Začalová, učo 19742

Veronika Špačková, učo 19818

Zuzana Škopová, učo 19764

Anna Řeháková, učo 19321

Šimon Obdržálek, učo 19830

Tibor Kotlár, učo 19816

Júlia Ilčinová, učo 19826

Daniel Gajdoš, učo 19808

4. ročník, 1. semestr

Radek Melša, učo 19333

Eliška Vocelová, učo 19528

Štěpánka Romová, učo 19619

Filip Ježowicz, učo 19481

Jaromír Chmelař, učo 19621

Jan Horák, učo 19529

Lukáš Dohodil, učo 19483

Hana Drozdová, učo 16869

Eliška Brumovská, učo 19530

Klára Bulantová, učo 18090

Šimon Bilina, učo 19292

Matěj Beneš, učo 19620

4. ročník, 2. semestr

Karel Vondrášek, učo 17584

Simona Rejdová, učo 19325

Vít Malecha, učo 19282

Ondřej Kolín, učo 19285

Aneta Klimešová, učo 19313

Matyáš Darnady, učo 19355

David Bosh, učo 18243


Navazující magisterský studijní program

Činoherní režie

2. ročník, 1. semestr

Petr Vostretsov, učo 20123

Divadelní dramaturgie

2. ročník, 1. semestr

Jakub Molnár, učo 20119

2. ročník, 2. semestr

Eva Lietavová, učo 19605

Scénografie

1. ročník, 1. semestr

Alice Šindelářová, učo 20399

2. ročník, 1. semestr

Klára Vincourová, učo 20122

Výchovná dramatika Neslyšících

Světelný design

Taneční a pohybové divadlo a výchova

2. ročník, 1. semestr

Klára Šútovská, učo 20121


Hudební fakulta

Bakalářský studijní program

Dirigování orchestru

Dirigování sboru

3. ročník, 1. semestr

Patrik Buchta, učo 19714

Duchovní hudba

2. ročník, 2. semestr

Bc. Jiří Kudrna, učo 17038

Multimediální kompozice

Operní režie

Hra na trombon

1. ročník, 1. semestr

Karel Čížek, učo 20282

1. ročník, 2. semestr

František Ciprys, učo 20018

2. ročník, 1. semestr

Karel Bohdálek, DiS. učo 19990

Pavel Nauš, učo 19768

3. ročník, 1. semestr

Jan Perný, učo 19724

Hra na tubu

1. ročník, 1. semestr

Vít Andrýsek, učo 20302

2. ročník, 2. semestr

Filip Chvátal, učo 19563

3. ročník, 1. semestr

Pavel Hlubuček, učo 19008

Magisterský studijní program


Navazující magisterský studijní program

Hra na housle

1. ročník, 1. semestr

Tereza Šmídová, učo 20411

Hra na klavír

1. ročník, 1. semestr

Katia Vendrame, učo 20408

Doktorský studijní program

Interpretace a teorie interpretace

Kompozice a teorie kompozice

1. ročník, 1. semestr

Mgr.art. Matej Sloboda, učo 20438

Kompozice a teorie kompozice