Tento web je určen pouze pro testovací účely!

Aktuální informace najdete na stávajícím oficiálním webu školy na www.jamu.cz.
Děkujeme za pochopení
.

Ubytování

Kolej Astorka

Kolej AstorkaInformační, výukové a ubytovací centrum Astorka slouží především jako vysokoškolská kolej pro studenty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Budova byla vybudována v letech 1997–1998 podle návrhu architektů Zdeňka Makovského a Jaroslava Černého přímo v historickém centru města. Nachází se mezi barokní pevností Špilberk, novogotickou katedrálou sv. Petra a Pavla, barokním kostelem sv. Tomáše, kostelem sv. Jakuba a gotickou Měnínskou bránou. V blízkosti jsou kulturní, zábavná a nákupní centra.

V přízemí je vybudována hala, recepce, velký sál a učebny pro studenty divadelní fakulty ateliéru muzikálového herectví, v suterénu tři cvičebny pro studenty hudební fakulty. Ve druhém patře objektu je moderně vybavená knihovna, multimediální studovna a Nakladatelství JAMU. K dispozici je malá restaurace.

Ubytování využívá buňkový systém. Jednu buňku tvoří předsíň, koupelna/WC a dva pokoje vybavené telefonem, lednicí a možností připojení vlastního počítače na internet.

Telefon:

Ubytování v soukromí

Pokud nechcete nebo nemůžete bydlet na kolejích, můžete zkusit najít soukromý podnájem nebo spolubydlení. Kromě tištěných inzerátů lze informace najít i na internetu, třeba na facebooku nebo specializovaných inzertních serverech.

Tady Vám nabízíme odkazy na nějaké z nich. Pokud nefungují, nebo třeba najdete jiný, který by se sem podle Vás hodil lépe, pište na adresu:  info@jamu.cz.